Elektrinis paspirtukas TEVERUN BLADE MINI –  RIEDIS.LT KOMANDOS PASIDIDŽIAVIMAS

Pagal ilgametę patirtį elektrinių transporto priemonių srityje, specialiu Riedis.LT užsakymu ir pagal specialią Riedis.LT (riedis-electric) komplektaciją gaminami ypač populiarūs TEVERUN BLADE MINI modeliai, pritaikyti įvairiems keliams – itin pravažūs, stabilūs ir greiti, o svarbiausia, kad šiuose paspirtukuose montuojame didžiules baterijas. 

Turime ypač platų atsarginių dalių bei priedų asortimentą ir remonto servisą mūsų parduotuvės patalpose! Elektriniai paspirtukai TEVERUN BLADE MINI yra tikri miesto karaliai, tad kelionės mieste bus itin greitos ir malonios. Lengvi, galingi, komfortiški, turintys aukščiausią komplektaciją, o svarbiausia – kokybiški – TEVERUN BLADE MINI patenkins visus Jūsų kelionės poreikius. Šie modeliai sukurti naudojant naujausias ir pažangiausias technologijas ir yra pilnai paruošti naujam elektrinių paspirtukų sezonui.

UAB LUTEX (Riedis.LT) – oficialus TEVERUN (MINIMOTORS) elektrinių paspirtukų atstovas.

Elektrinis paspirtukas TEVERUN BLADE MINI su dideliais pripučiamais 9 colių ratais, galingu varikliu, priekiniais bei galiniais amortizatoriais. Įmontuoti aukštos klasės amortizatoriai suteiks stabilumo važiuojant ir nelygia danga ir per kliūtis. Tai Jums leis jaustis komfortiškai ir minkštai važiuojant įvairiomis dangomis. Pasistengėme įmontuoti didesnę bateriją, nei originaliame gamykliniame modelyje, kiekvienoje Blade Mini paspirtuko versijoje. Kadangi jį teks laikyti namie arba darbe, o galbūt nebenorėsite įsivaizduoti atostogų be Teverun Blade Mini ir norėsite jį lengvai įkelti į automobilio bagažinę, tai tikrai svarbu kaip jis yra sulankstomas.
Teverun turi labai tvirtą ir paprastą vairo kolonėlės sulankstymo sistemą, tad Teverun elektrinį  paspirtuką sulankstysite per 3 sekundes.

Šie elektriniai paspirtukai išskirtiniai ir savo galia ir praktiškumu – turintys net 800W patikimą variklį ir 48V sistemą, kai įprastiniai miesto elektriniai paspirtukai paprastai turi 36V sistemą ir gana silpnus 350W variklius, todėl TEVERUN BLADE MINI – įsibėgėja greičiau, turi geresnę trauką net su didesne apkrova ar važiuojant į statesnę įkalnę.

Šie paspirtukai gaminami ir tobulinami pagal mūsų specialų užsakymą ir su išskirtine komplektacija, todėl garantuojame ypač patikimus ir daugelio metų patikrintus elektronikos ir baterijų komponentus.

Kiekvienas pirkėjas galės pasirinkti sau tinkamą versiją, pagal savo galios ir nuvažiuojamo atstumo poreikius:

TEVERUN BLADE MINI 15.6Ah – su 15.6Ah baterija įveiks iki 40 km, o maksimalios 1365W (800W nominali) galios variklis padės pasiekti greitį iki 45 km/h.

TEVERUN BLADE MINI PRO 18.2Ah – su 18.2Ah baterija įveiks iki 50 km, o net 2 varikliai, kurių maksimali galia 2x1365W (2x800W nominali) padės pasiekti greitį iki 55 km/h.

TEVERUN BLADE MINI PRO 23.4Ah – su 23.4Ah baterija įveiks iki 70 km, o net 2 varikliai, kurių maksimali galia 2x1365W (2x800W nominali) padės pasiekti greitį iki 55 km/h.

Elektrinis paspirtukas, kuris tiesiog nušluoja konkurentus savo kategorijoje – TEVERUN BLADE MINI

Tai – Riedis.LT komandos pasididžiavimas. Sukaupę ilgametę patirtį ir pardavę tūkstančius paspirtukų, žinome ko reikia net ir išrankiausiems klientams. Visas žinias ir begalę laiko skyrėme šio modelio gamybai ir komplektacijai, tad džiaugiamės galėdami Jums pristatyti – TEVERUN BLADE MINI. Tokio kainos ir kokybės santykio dar nesate matę.

Patogus transportuoti, lengvai sulankstomas

Sulankstyto paspirtuko matmenys: Ilgis – 118 cm, plotis – 65 cm, aukštis – 60 

Paspirtukas turi itin tvirtą, atnaujintą bei patentuotą trijų taškų sulenkimo mechanizmą. Teverun gamykla daug laiko skyrė geriausių sulenkimo mechanizmų analizei ir testavimams, kol pagaliau radome tokį, kuris atitinka mūsų keliamus aukščiausius standartus. Sulenkimo mechanizmas yra apjungtas trim taškais: pritvirtintas kaištis + tvirtinimo svirtis su saugos mygtuku + apsauginis kaištis.


Pats TEVERUN BLADE MINI elektrinis paspirtukas sveria tik 25 kg, transportavimui taip pat padės ir kabliukas esantis prie vairo, kuris užsikabina už galinės kojos atramos – tad šį elektrinį paspirtuką bus itin patogu pakelti.


Norime, kad mūsų klientams paspirtuku važiuoti būtų itin malonu ir stabilu. Paspirtukas turi nesulankstomą vairą, kuris suteiks stabilumo ir saugumo pojūtį važiuojant, o per laiką – neišklibės.

Daug galios už itin patrauklią kainą

Pasiruoškite lėkti ir pralenkti vėją! TEVERUN BLADE MINI elektrinis paspirtukas turi galingą 800W variklį ir išvysto greitį iki 45 km/h.

Paspirtukas skirtas atlaikyti 120 kg apkrovą, tad jo teikiamais privalumais galės mėgautis ir sunkesni vairuotojai. Galingo variklio ir 48V sistemos dėka, šis mažylis net ir su sunkesne apkrova puikiai įveiks įvairias trasas. Šis mažylis puikiai tiks įvairaus sudėjimo vairuotojams.

Greitį ir akceleraciją padeda išvysti itin aukštos kokybės TEVERUN gamintojo 25A srovės valdiklis. TEVERUN paspirtukuose naudojami valdikliai yra sinusiniai – tai reiškia, kad paspirtuko akceleracija bus itin maloni. Akceleracijos švelnumą arba intensyvumą galėsite koreguoti patys – pagal savo skonį. Valdiklius ir įmantriausius jų parametrus galėsite valdyti per itin ryškų ir bet kokiu paros metus matomą MINIMOTORS gamintojo EY3 displėjų. Elektrinių paspirtukų mėgėjai visame pasaulyje įvertino, kad šis displėjus yra etalonas į kurį turėtų lygiuotis visi gamintojai – šio displėjaus rodomą informaciją matysite net ir ryškiausioje dienos šviesoje.

Itin didelė baterija

Elektrinis paspirtukas TEVERUN BLADE MINI turi 48V darbinės įtampos ir 15.6Ah (748.8Wh) talpos bateriją, pagamintą iš aukščiausios klasės 18650 ličio jonų celių. Su šia baterija įveiksite iki 40 km.
Su šiomis baterijomis paspirtukus jau gaminame šešerius metus, ir galime pasidžiaugti, kad per tokį ilgą laiko tarpą, turėjome tik 0.032% procentų garantinių gedimų. Tai yra išties puikus rezultatas, žinant, kad rinkoje vieni dažniausių elektrinių paspirtukų gedimų yra susiję su nekokybiškomis baterijomis.
Savaime suprantama, kad baterija reikalauja tam tikros priežiūros – informaciją apie baterijoms reikalingą priežiūrą galite rasti čia.

Šis paspirtukas turi vieną krovimo lizdą, tačiau yra galimybė įsigyti 4A greitąjį įkroviklį – taip paspirtuką įkrausite 2 kartus greičiau. Pakuotėje rasite standartinį 2A įkroviklį.

Didelės padangos, galingi stabdžiai – saugus važiavimas garantuotas. Galimybė pasididinti padangas.

Dažnu atveju tokie mobilūs ir patogūs transportuoti elektriniai paspirtukai turi 8 arba 8.5 colių dydžio ratus. Mes visada norime klientams pasiūlyti dar geresnius sprendimus. Kurdami šį paspirtuką TEVERUN nusprendė naudoti specialias 9 colių padangas su 6 colių vidiniu diametru. Šis sprendimas suteiks klientams milžinišką patogumą nes:

1. Tik išpakuotas TEVERUN BLADE MINI paspirtukas turės 9 colių padangas – jau didesnes negu rinkos standartas ir jo konkurentai.

2. Pasirūpinome, kad paspirtuko konstrukciją būtų lengvai modifikuojama – tad norintys pasididinti padangas galės drąsiai tai padaryti. 6 colių skersmens variklio dėka, šio paspirtuko vairuotojai galės naudoti įvairiausias 10 colių padangas tokias kaip: STREET , SEMI-OFFROAD, OFF-ROAD, CST STREET. Tereikės kelių papildomų elementų ir galėsite naudoti didesnes padangas.

Šis elektrinis paspirtukas turi įmontuotus mechaninius diskinius stabdžius. Galingi stabdžiai elektriniam paspirtukui suteikia maksimalų stabdymo efektyvumą ir ženkliai sutrumpina stabdymo kelią. Mes rūpinamės savo klientu saugumu ir norime, kad jų patirtis vairuojant mūsų paspirtukus būtų kuo įmanoma geresnė.

 

 

Ištobulintų valdiklių ir MINIMOTORS displėjaus dėka, galėsite naudoti EABS ir ABS funkcijas.
ABS funkcija neleis ratams užsikirsti ir taip padės stabdyti slidžioje situacijose (smėlis, drėgnas ar dulkėtas kelias)

EABS funkcija – stabdys varikliu. Įjungus EABS jūsų stabdžiai ir jų kaladėlės tarnaus ilgiau, nes didžiąją darbo dalį stabdant atliks variklis.

Itin stabilus važiavimas, iki menkiausių detalių apgalvota konstrukciją 

Didelės 9 colių padangos užtikrins stabilų ir malonų važiavimą bet kokiais keliais, o važiuojant su 10 colių padangomis – vairavimo malonumas bus dar didesnis.

 


C tipo amortizacinė sistema, galingi spyruokliniai amortizatoriai (tiek priekyje, tiek gale) ir galinės kojos atrama leis įveikti visus paviršius – lygų asfaltą, senamiesčio akmenuotus kelius, žvyrkelius su duobėmis ar net miško trasas.

Itin tvirti karboninio dizaino purvasaugiai (tiek priekyje, tiek gale) saugos Jus nuo šlapio ar purvino kelio padarinių. Juk taip nemalonu kai pasivažinėjus elektriniu paspirtuku, nugara ir kojos būna visos šlapios. Mėgaukitės sausu važiavimu su TEVERUN BLADE MINI.

Papildomas purvasaugis – vieta identifikaciniams valstybiniams numeriams. Kai kuriose EU šalyse, yra reikalaujama registruoti kiekvieną elektrinį paspirtuką ir pritvirtinti jo numerį. Jeigu tokie reikalavimai pasiektų ir Lietuvą, Jūs kartu su TEVERUN BLADE MINI paspirtuku jau būsite pasiruošę. Paspirtukas turi įmontuotą papildomą purvasaugį, ant kurio galėsite pritvirtinti valstybinį transporto priemonės numerį.

Dažna amortizatorių problema – į juos patenkantis purvas. Purvas patekęs į amortizatorius juos gadina, braižo, o susikaupusi drėgmė ilgainiui pavirsta į rūdis. Išsprendėme šią problemą naudodami uždengtus amortizatorius. Šį paspirtuką jau renkant gamykloje į komplektaciją bus dedami uždengti amortizatoriai – tad Jūsų paspirtuko amortizacijos sistema tarnaus ilgiau ir patikimiau.

 

 

Tikras funkcionalumo šedevras – įspūdingas apšvietimas, užrakto sistema, galimybė prisitvirtinti sėdynę.

Matykite ir būkite matomi. Pasirūpinome, kad TEVERUN BLADE MINI elektriniame paspirtuke būtų įmontuota tik geriausia apšvietimo sistema. Galingas priekinis žibintas, priekiniai, galiniai korpuso žibintai, šoniniai korpuso LED žibintai, vairalazdės apšvietimas, posūkių žibintai bei STOP signalo žibintas – visa tai užtikrins, kad būsite matomi ir pastebimi net ir tamsiu paros metu, o patys važiuosite gerai apšviestu keliu. Šviesos jungikliai yra patogiai pasiekiami kairėje vairo pusėje.

TEVERUN BLADE MINI naudoja spynos užrakto sistemą. Tai yra tikrai puikus papildomas apsaugos mechanizmas. Be spynos rakto – niekas Jūsų paspirtuko negalės užvesti.

Norintiems važiuoti dar patogiau – galimybė prisitvirtinti sėdynę. Specialiai paspirtuko korpusui pritaikyta reguliuojamo aukščio sėdynė leis jums mėgautis ilgomis kėlionėmis dar patogiau. Sėdynė yra parduodama atskirai.

PASPIRTUKO SPECIFIKACIJOS IR PRIVALUMAI

Varikliai – 1x 1365W galios variklis (800W nominali galia)

Baterija – 48V 15.6Ah (748.8Wh) talpos baterija, pagamintą iš aukščiausios klasės 18650 ličio jonų celių.

Nuvažiuojamas atstumas – didelės baterijos dėka, su šiuo paspirtuku galėsite įveikti net iki 40 km.

Maksimalus greitis – šis elektrinis paspirtukas pasiekia maksimalų 45 km/h greitį.

Paspirtuko svoris ir atlaikomo krūvio svoris – TEVERUN BLADE MINI sveria 25 kg ir atlaiko 120 kg svorį.

Padangos – 9 colių (22.8 cm) pripučiamos kamerinės padangos. Yra galimybė pasididinti padangas iki 10 colių (25.4 cm).

Amortizatoriai – prabangi C tipo amortizacinė sistema. Amortizatorius rasite tiek priekyje tiek gale. Naudojami uždengti amortizatoriai, tad jie tarnaus ilgiau, bus atsparesni purvo ir dulkių poveikiams. 

Displėjus – itin ryškus MINIMOTORS EY3 displėjus bus matomas net ir ryškioje dienos šviesoje.

Apšvietimas – Galingas priekinis žibintas, priekiniai, galiniai korpuso žibintai, šoniniai korpuso LED žibintai, vairalazdės apšvietimas, posūkių žibintai bei STOP signalo žibintas – visa tai užtikrins, kad būsite matomi ir pastebimi net ir tamsiu paros metu, o patys važiuosite gerai apšviestu keliu.

Įkrovimas – 54.6V 2A įkroviklis šį paspirtuką įkraus per 8h. Įsigijus 4A įkroviklį galėsite paspirtuką įkrauti per 3-3.5h.

Patogiai sulankstomas – sulankstyto paspirtuko matmenys: Ilgis – 118 cm, plotis – 60 cm, aukštis – 60 cm.

Tvirtas sulenkimo mechanizmas – Paspirtukas turi itin tvirtą, atnaujintą bei patentuotą trijų taškų sulenkimo mechanizmą. Sulenkimo mechanizmas yra apjungtas trim taškais: pritvirtintas kaištis + tvirtinimo svirtis su saugos mygtuku + apsauginis kaištis. Itin tvirtas ir patogus naudoti sulenkimo mechanizmas užtikrins malonų ir saugų važiavimą be jokių papildomų klibėjimų ir traškesių.

Platus korpusas ir galinės kojos atrama – platus korpusas – deka ir galinė kojos atrama leis Jums mėgautis patogiu ir komfortišku važiavimu. Kojoms vietos tikrai užteks, tad drąsiai galėsite keisti stovėjimo pozicijas, tad nepavargsite važiavimo metu.

Tvirti purvasaugiai – karboninio dizaino, itin tvirti purvasaugiai Jus apsaugos nuo drėgnų kelio sąlygų. Gale įmontuoti net 2 purvasaugiai.

Paspirtuko užraktas – paspirtukas naudoja spynos užrakto sistemą. Be spynos rakto – niekas Jūsų paspirtuko negalės įjungti.

Kodėl verta rinktis būtent TEVERUN prekinio ženklo paspirtukus?


1. Kodėl Teverun?
TEVERUN elektriniai paspirtukai yra dviejų, bene pažangiausių gamyklų pasaulyje, bendras kūrinys. EON MOTORS (BLADE) ir MINIMOTORS (DUALTRON) gamyklos sujungė savo pajėgas tam, kad galėtų sukurti tai, kas elektrinių paspirtukų rinką keltų į naujas aukštumas.

2. Oficialūs tiekėjai ir atstovai čia pat Lietuvoje – tai Riedis.LT komanda.
Patys stipriai prisidėjome prie TEVERUN paspirtukų kūrimo. Kūrėme tinkamiausias komplektacijas, kuriomis mėgautis galės mūsų klientai. Atlikome daugybę testų, patikrų, dizaino ir konstrukcijos sprendimų, praleidome daugybę valandų prie šių paspirtukų, tam, kad Jūs galėtumėte mėgautis išskirtine važiavimo kokybe. Tam, kad galėtume atlikti greitą paspirtukų garantinį ir negarantinį servisą, užtikriname, kad turime VISAS šių elektrinių paspirtukų atsargines dalis vietoje.

3. Paspirtukų modeliai pritaikyti kiekvieno vairuotojo poreikiams.
Kiekvienas ras sau tinkantį TEVERUN elektrinį paspirtuką:

TEVERUN BLADE MINI ir TEVERUN BLADE MINI PRO – galingi, kompaktiški ir stilingi. Keliaukite tiek miesto tiek užmiesčio keliukais ir itin lengvai transportuokite šiuos elektrinius paspirtukus. Rinkitės iš vieno arba dviejų variklių versijų, bei skirtingų baterijos dydžių.

TEVERUN FIGHTER 11 ir TEVERUN FIGHTER 11+ – šie galingieji paspirtukai leis mėgautis savo įspūdinga galia, itin patogiu važiavimo komforto lygiu. Visos šios puikios savybės užims nedaug vietos, palyginus su kitais tokios galios paspirtukais, tad nekils jokių nepatogumų juos transportuojant.

TEVERUN FIGHTER SUPREME – tai TEVERUN elektrinių paspirtukų flagmanas. Galingiausias. Greičiausias. Komfortiškiausias. Daugiausiai nuvažiuojantis. Elektrinių paspirtukų entuziastai ir mėgėjai bus nustebę išbandę šį neįtikėtiną TEVERUN elektrinį paspirtuką.

4. Oficialus garantinis ir pogarantinis aptarnavimas – detalių niekada nepritrūks, o elektriniai paspirtukai bus aptarnauti itin greitai.
Riedis.LT komanda gali pasiūlyti visas reikiamas detales TEVERUN ir daugelį detalių kitų prekės ženklų elektriniams paspirtukams. Esame bene vieninteliai elektrinių paspirtukų tiekėjai ir pardavėjai, kurie turi savo nuosavą servisą su aukščiausio lygio kvalifikuotais meistrais ir ilgametę patirtį. Rinkdamiesi Riedis.LT produkciją galėsite būti ramūs – Jumis ir Jūsų elektriniu paspirtuku bus pasirūpinta visada.

5. Visos garantijos – suteikiamos.
Riedis.LT komanda tiki, kad skaidrumas yra vienas svarbiausių aspektų bendraujant su klientais.
Suteikiame 2 metų garantiją (6 mėn. baterijai) visiems mūsų parduodamiems elektriniams paspirtukams.

6. Išskirtinės komplektacijos – TEVERUN BLADE MINI paspirtukai tik Riedis.LT:
TEVERUN BLADE MINI paspirtukai yra gaminami pagal specialų Riedis.LT (riedis-electric) komandos užsakymą.
Tik mūsų gaminamoje komplektacijoje rasite:
• Galingesnį 800W varikliį (standartas 500W)
• Didesnę bateriją – 15.6Ah (standartas 10Ah)
• Galigesnį 25A valdiklį (standartas 22A)
• Ir dar daugybę kitų privalumų.

7. Produktai – atitinkantys visus reikalavimus

TEVERUN paspirtukai ir jų pakuotės turi visus reikalingus dokumentus ir sertifikatus:

• Lietuviška instrukcija – ją rasite kiekvieno TEVERUN elektrinio paspirtuko dėžėje.

• CE sertifikatas, atitinka ES saugumo reikalavimus.
Europoje sertifikuota prekė. CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas ir jo pakuotė atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

ĮSPĖJAME, kiekvienos elektrinės transporto priemonės rida priklauso nuo apkrovos bei aplinkos veiksnių. Platesnę informaciją rasite paspaudę >čia.

Kontaktai

Lutex, UAB

Kalvarijų g. 269, LT-08315 Vilnius

+370 (628) 88881

labas@riedis.lt